Sklep spożywczo-przemysłowy „Supermarket Hana” zlokalizowany jest w Rynku w Zatorze. Sklep prowadzony jest od 2003 roku i zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczo – przemysłowych, w tym sprzedażą produktów lokalnych, wytwarzanych przez firmę, takich jak: sernik z brzoskwiniami i chleb „revel”.

 

Restauracja Revel funkcjonuje od 2006 roku. W restauracji serwowane dania, sosy, dodatki są własnej produkcji, tylko na bazie naturalnych składników. Restauracja serwuje m.in. potrawy z karpia zatorskiego oraz sernik z brzoskwiniami posiadający Certyfikat Doliny Karpia w Kategorii Kulinarne Produkty Lokalne.

Restauracja Revel organizuje warsztaty kulinarne dla najmłodszych tj. dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zajęcia kulinarne organizowane są z zakresu pieczenia chleba i wyrobów piekarniczo – cukierniczych. Maluchy mają okazję zobaczyć, a także czynnie uczestniczyć w przygotowywaniu ciasta na naturalnym zakwasie w celu upieczenia chleba, formowaniu bułek, wyrobu ciasta pod ciasteczka, babeczki, następnie formowanie różnego rodzaju kształtu ciasteczek przy wykorzystaniu różnorodnych foremek, następnie ozdabianie upieczonych ciasteczek lukrem, polewami, kolorowymi, lukrowymi pisakami itp. Każde dziecko ma możliwość zabrania do domu wykonanego przez siebie wyrobu.

Ponadto organizowane są zajęcia z zakresu poznania i próbowania produktów lokalnych, takich jak: sernik z brzoskwiniami, chleb „revel” oraz potrawy z karpia zatorskiego. Kucharz szczegółowo omawia, jak powstaje w/w produkt, skąd są dostarczane składniki do wypieku sernika oraz chleba, gdzie zdobyć dobrego, świeżego karpia zatorskiego, w jakich warunkach żyje karp, jakiego rodzaju potrawy powstają z karpia zatorskiego.

ul. Rynek 14
32-640 Zator
+48 33 841 24 99

Miejsca w pobliżu