Firma Skarby Doliny Karpia zajmuje się przetwarzaniem ryb pochodzących z gospodarstw rybackich z terenu Doliny Karpia. Ryby te hodowane są w sposób naturalny i karmione wyłącznie zbożem. Przy wytwarzaniu produktów firma nie stosuje żadnych konserwantów, emulgatorów czy polepszaczy. Trwałość  produktów zapewnia wyłącznie: sól i ocet, co sprawia, że produkty są wyjątkowe i smakują jak domowe przetwory. Produkty takie jak karp wędzony, karp w zalewie octowej, pulpeciki z karpia w zalewie octowej oraz fileciki karpiowe w pomidorach zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W asortymencie firmy znajdują się m.in. przetwory rybne (karp/pstrąg/płoć/karaś w zalewie, pulpety w pomidorach, pulpety w zalewie), ryby wędzone oraz ryby świeże (karp/pstrąg patroszony, karp dzwonko, karp tuszka, filet z karpia).

Ponadto firma oferuje warsztaty i pokazy wędzenia karpia, a także przygotowywania różnych  potraw z karpia (m.in. pierogi i krokiety z nadzieniem z karpia, mielone rybne, karp w zalewie) wraz z degustacją.

ul. Orzeszkowej 4
32-640 Zator
509 465 914

Miejsca w pobliżu