Pałac w Paszkówce to czterogwiazdkowy hotel butikowy, który poza luksusowymi warunkami pobytu oferuje gościom z całego świata doznania kulturowe wywodzące się z tradycji lokalnej Doliny Karpia. Oferta rekreacyjno – turystyczna zespołu hotelowo – parkowego Pałac w Paszkówce sp. z o.o. obejmuje noclegi w jedno lub dwuosobowych pokojach hotelowych, całodzienne wyżywienie, wycieczki turystyczne wozem konnym (Szlakiem Architektury Drewnianej), wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, zwiedzanie okolicznych zasobów przyrody. Pałac oferuje również rekreację nad basenem: kąpiele, ćwiczenia w wodzie, plażowanie, korzystanie z sauny. Dzięki rozległym terenom zielonym w każdy dzień pobytu rekreacyjno - turystycznego zapewniany jest gościom aktywny wypoczynek na łonie przyrody, w otoczeniu zabytkowej roślinności i pałacu, a także dzięki świetnej lokalizacji oferowane są wycieczki do największych atrakcji turystycznych i historycznych Doliny Karpia.
Paszkówka 37
34-113 Brzeźnica