1. Warsztaty rękodzieła artystycznego – koronkarstwo, bibułkarstwo
Uczestnicy wykonują ozdoby z bibuły lub uczą się wykonywania ozdób z koronki. Wykonane prace zabierają jako pamiątkę z warsztatów.

2. Warsztaty i pokazy kulinarne
Warsztaty lub pokaz przygotowania potraw lokalnych. Po warsztatach lub pokazie odbywa się degustacja przygotowanych potraw.

Warsztaty/pokazy mogą odbywać się w obiekcie lub na świeżym powietrzu.

Organizator:
Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Izba Regionalna Doliny Karpia w Brzeźnicy

Warsztaty odbywają się z profesjonalnymi instruktorami rękodzieła lokalnego. Przy realizacji warsztatów Centrum Kultury i Promocji współpracuje z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Brzeźnica.

Dostępność oferty:
cały rok

Czas trwania:
ok. 2 h

Grupa docelowa:

wszyscy, niezależnie od wieku

Minimalna liczba uczestników:

Maksymalna liczba uczestników:

Sposób rezerwacji:
telefonicznie: 33 879 20 93
mailowo: biuro@ckbrzeznica.pl

Miejsce warsztatów: